HİZMETLERİMİZ

 

 

 

Fiber İnternet

Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye'de uygulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. Dilerseniz Statik ip adresi de tahsis edilebilmektedir. (Vergiler Dahil 5 TL olarak ücretlendirilir.)

 

Kablosuz İnternet

Salihli Wifi ile kabloya takılmayın, keyfinize bakın. Salihli Wifi, kablosuz internet teknolojisi ile kullanıcıların, telefon hattı, kablo, modem donanımlarına ihtiyaç duymadan internete bağlanmalarını sağlar. Ayrıca Salihli Wifi ile internete erişen kullanıcılarımız sözleşme, taahhüt ve limit aşımını hiç düşünmez.

 

VDSL2

VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line 2) telefon hizmeti için kurulmuş bakır kablo altyapısı kullanan bir geniş bant erişim teknolojisidir. ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı sağlar. 100Mbps'e kadar internet erişimi imkanı sunar. Tüm VDSL2 paketlerimiz sadece VDSL2 ve Fiber İnternet uyumlu modemler ile çalışmaktadır.

 

Metro Ethernet

 

Metro Ethernet erişim hizmetleri ile 5 Mbps ile 10 Gbps arasında yüksek hızda ve mesafeden bağımsız altyapı sunulmaktadır. Metro Ethernet internet hizmetleri ile Fiber Optik ve Ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir arada sunarak internete bağlanmanız sağlanır.

Dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olan Fiber-Optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında paylaşımsız, esnek bant genişliğinde, yüksek hız ve kalitede, güvenli veri iletişimini sağlayabilirsiniz.

İnternet erişim ihtiyaçlarını mevcut DSL-Fiber internet teknolojileri ile çözemeyen, simetrik, hızlı internet arayışında olan, ancak Türkiye’nin mevcut DSL-Fiber internet altyapı performansı ile yetinemeyen kurumlar için idealdir. Özellikle internet üzerinden uygulamalarını yöneten orta ve büyük ölçekli şirketler için vazgeçilmez olmaktadır.

Türkiyenin en geniş fiber-optik (F/O) omurgasına sahip Türk Telekom altyapısı üzerinden, internetinizin hızlı, güvenli ve sürekli olmasını sağlar. Metro Ethernet bağlantısının yüksek yükleme (upload) kapasitesi sayesinde, kurumsal kullanıcılar interneti daha etkin ve hızlı bir şekilde kullanabilir.

Haberler

E-KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLAR
BİLGİLENDİRME FORMU
Salihli Wifi © Copyright 2015 Tüm Hakkı Saklıdır.
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.